دوشنبه, 25 تير 1397

گزیده اخبار

صفحه

اخبار

هشدا رئیس کمیسیون خدمات شهری شواری اسلامی شهر در مورد مصرف بی رویه آب در نیشابور شرایط مصرف آب در شهر نیشابور به گونه ای است كه ما تقریباً از مرز بحران عبور كرده ایم و باید به فكر راهكارهای عملیاتی برای جلوگیری از تشدید بیشتر این وضعیت باشیم. 
رئییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ضمن اعلام مطلب فوق گفت: در حالی که سهم ما از بارندگی در کشور یک سوم میانگین جهانی است، شاهد مصرف سه برابری آب در کشور در مقایسه با میانگین جهانی هستیم.
انتقاد عضو شورای اسلامی شهر نیشابور از جلسه های «سخنرانی محور» و نمایشی در حوزه فرهنگ آنچه باید همزمان با مناسبت های فرهنگی و تاریخی مدنظر باشد، بهره گیری از ظرفیت این ایام به نفع توسعه شهرمان است. 
عضو شورای اسلامی شهر نیشابور ضمن بیان مطلب فوق در نطق پیش از دستور در صحن علنی پارلمان شهری گفت: در غیر این صورت این نشستن ها و گفتن ها و برخاستن ها اگر خروجی قابل ملاحظه و مشخصی نداشته باشد و با تصمیم گیری های شتاب زده همراه گردد، نتیجه اش همان می شود که در سال های قبل شد.
زمین های موقوفه در نیشابور ساماندهی می شوند نشست ماهیانه اعضای شورای اسلامی شهر با نمایندگان مجلس در سالن جلسات پارلمان شهری نیشابور برگزار شد. 
سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابور در حاشیه این نشست گفت: در این دیدار که با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه انجام شد، موضوع زمین های وقفی که به صورت بلاتکلیف رها شده است، مورد بررسی قرار گرفت.
صفحه1از512345.بعدي.برو

پیام سال
 


آمار سایت

آمار کلی
آمار کل بازدید 31944
پربیننده ترین روز 06/12/774
آمار پر بيننده ترين روز 804
بازديد امروز 1
بازديد ديروز 24

آگهی


DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0