پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

صفحه

کد خبر : ۲۲۲۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ 
مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، فرماندار و جمعی از آتش‌نشانان در سالن شهید آوینی شهرداری برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از آتش‌نشانان برتر، درجه تعدادی از آتش‌نشانان به آنان اعطا شد. رئیس اسلامی شهر در بخشی از این مراسم بر ضرورت انجام بازدیدهای دوره ای به منظور رعایت استاندارهای لازم در مجموعه های تجاری برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه تاکید کر ...
کد خبر : ۲۲۲۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ 
همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان و شهروندان، کلنگ احداث مجتمع فرهنگی و موزه شهدا در ضلع شرقی بوستان شهدای گمنام به زمین زده شد و هفت پروژه دیگر از جمله بوستان فیروزه در مجموع با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به زمین زده شد.
کد خبر : ۲۲۲۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ 
شورای اسلامی شهر با لایحه دو فوریتی شهرداری برای احداث مجتمع فرهنگی و موزه شهدا در زمینی به مساحت 1000 مترمربع در ضلع شرقی بوستان شهدای گمنام موافقت کرد.
کد خبر : ۲۲۲۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ 
همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه روز آتش نشان، اعضای شورای اسلامی شهر آرامگاه شهدای دفاع مقدس و شهدای حادثه انفجار قطار را گلباران و عطرافشانی کردند.
صفحه1از17123456...17.بعدي.برو


5.3.5.0
V5.3.5.0