دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ 
  • کد خبر : ۲۲۷۲
با ۱۴۳ درصد رشد در مقایسه با سال گذشته
بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور تصویب شد
با رأی اعضای شورای اسلامی شهر، بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور با مبلغ ۴ هزار و ۷۷۳ میلیارد و ۷۱ میلیون و ۵۸۴ هزار و ۵۰۰ ریال به تصویب رسید. رئیس شورای اسلامی شهر ضمن اعلام این خبر گفت: بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور در حالی روز گذشته پس از برگزاری چندین جلسه کاری در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که در مقایسه با سال گذشته ۱۴۳ درصد رشد داشته است.

با ۱۴۳ درصد رشد در مقایسه با سال گذشته

🔹

بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور تصویب شد

با رأی اعضای شورای اسلامی شهر، بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور با مبلغ ۴ هزار و ۷۷۳ میلیارد و ۷۱ میلیون و ۵۸۴ هزار و ۵۰۰ ریال به تصویب رسید.
رئیس شورای اسلامی شهر ضمن اعلام این خبر گفت: بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری نیشابور در حالی  پس از برگزاری چندین جلسه کاری در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که در مقایسه با سال گذشته ۱۴۳ درصد رشد داشته است.
مهندس محمدحسن زرندی افزود: شورای اسلامی شهر طی دوره چهارساله فعالیت تلاش کرد تا ضمن کاهش بدهکاری‌های بانکی شهرداری که در ابتدای دوره فعالیت حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال بود، به تناوب بودجه شهرداری را افزایش دهد.
وی یادآور شد: توزیع عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف شهر، اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و تسهیل شرایط برای مشارکت بخش خصوصی در پروژه‌های شهری، رویکرد اصلی شورای اسلامی شهر در تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری بوده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0