سه‌شنبه, 31 فروردين 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ 
  • کد خبر : ۲۲۶۶
در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مطرح شد
گزارش پیگیری‌های صورت گرفته در ارتباط با دوطرفه شدن زیرگذر خیابان عماریاسر
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: طرح اجرایی مرتبط با دوطرفه شدن زیرگذر خیابان عماریاسر بر اساس برنامه‌ریزی قبلی توسط شهرداری آماده شده است

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر مطرح شد:
گزارش پیگیری‌های صورت گرفته در ارتباط با دوطرفه شدن زیرگذر خیابان عماریاسر

رئیس شورای اسلامی شهر گفت: طرح اجرایی مرتبط با دوطرفه شدن زیرگذر خیابان عماریاسر بر اساس برنامه‌ریزی قبلی توسط شهرداری آماده شده است.
مهندس محمدحسن زرندی ضمن اعلام مطلب فوق در جلسه علنی شورای اسلامی شهر افزود: هم اکنون در انتظار اقدام شرکت گاز استان در ارتباط با جابجایی لوله های فشارقوی گاز در این محدوده هستیم که جناب فرماندار پیگیر این موضوع هستند.
وی اضافه کرد: همچنین باکس چهارمتری دومی برای اجرای این پروژه نیاز هست که مقرر شده است توسط اداره کل راه آهن تامین شود.
رئیس شورای اسلامی شهر ادامه داد: آقای مهندس ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس نیز پیگیر هستند تا مبلغ ۱۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی را برای این کار اختصاص دهند؛ سایر هزینه های اجرای این پروژه نیز توسط منابع داخلی در شهرستان تامین خواهد شد.
وی با اشاره به پیگیری صورت گرفته برای مشارکت مهندس وکیلی در اجرای این پروژه توسط سرکار خانم چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: من شخصاً با جناب مهندس وکیلی در این ارتباط صحبت کردم و از حس نوع‌دوستی ایشان نیز بسیار سپاسگزارم و با توجه به اینکه نوع اعلام آمادگی جناب مهندس وکیلی برای مشارکت در این پروژه به صورت قرض‌الحسنه می باشد، تمام تلاش ما این است از اعتبارات دولتی و منابع مالی شهرستان در این پروژه استفاده کنیم تا نیازی به بازپرداخت پول یا معوض و تهاتر نباشد.
مهندس زرندی در ادامه این جلسه نیز با اشاره به موضوع احداث بلوار شهید سلیمانی یادآور شد: در جلسه ای که در هفته جاری در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد، وضعیت موجود بلوار تثبیت شد و دغدغه‌ای که در ارتباط با حذف بلوار شهید سلیمانی وجود داشت کاملاً برطرف گردید و ان‌شاالله به زودی پس از تکمیل طرح ترافیکی این منطقه، اقدامات نهایی برای تکمیل این بلوار نیز انجام خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0