چهارشنبه, 29 اسفند 1397
رو عنوان : با همکاری آستان قدس رضوی احداث می شود:
عنوان : مجتمع چندمنظوره فرهنگی-رفاهی در نیشابور
زير عنوان : رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: در راستای سیاست های شورای پنجم برای بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران در توسعه شهر، با همکاری آستان قدس رضوی مجتمع چند منظوره فرهنگی_رفاهی در نیشابور احداث خواهد شد
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۵/۲۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با همکاری آستان قدس رضوی احداث می شود:
مجتمع چندمنظوره فرهنگی-رفاهی در نیشابور

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: در راستای سیاست های شورای پنجم برای بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران در توسعه شهر، با همکاری آستان قدس رضوی مجتمع چند منظوره فرهنگی_رفاهی در نیشابور احداث خواهد شد.

هادی ترقی ضمن اعلام مطلب فوق گفت: به همین منظور از ماه ها پیش گفتگوهایی مابین شورای اسلامی شهر، شهرداری و آستان قدس رضوی برای احداث این مجتمع در جریان بود.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و شرایط فرهنگی و تاریخی شهر نیشابور گفت: با عنایت به خیل عظیم زائران امام رضا (ع) و گردشگرانی که قصد بازدید از شهر نیشابور را دارند، جمع بندی نهایی آن شد تا این مجتمع چند منظوره با کاربری های فرهنگی، اقامتی، رفاهی، ورزشی، تجاری و درمانی در زمینی به مساحت 3/2 هکتار در حاشیه بلوار هفتادوشش متری احداث شود.

ترقی با اشاره به اینکه مراحل اجرایی احداث این مجتمع به زودی شروع می شود، خاطرنشان ساخت: طبق توافقی که صورت گرفته است در فاز اول پروژه، مراحل ساخت این مجتمع در یک هکتار از زمین مورد نظر آغاز خواهد شد.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
شورای اسلامی شهر نیشابور

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0