شنبه, 27 بهمن 1397
رو عنوان : نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا خواستار شد:
عنوان : استاندارد سازی ایستگاه های آتش نشانی و ارتقای تجهیزات آتش نشانان
زير عنوان : نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همزمان با هفته ایمنی و آتش نشانی در نطق پیش از دستور در صحن علنی شورای اسلامی شهر خواستار توجه ویژه به آتش نشانان و پیگیری مطالبات آنان شد.
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۴/۲۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا خواستار شد:
استاندارد سازی ایستگاه های آتش نشانی و ارتقای تجهیزات آتش نشانان

نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همزمان با هفته ایمنی و آتش نشانی در نطق پیش از دستور در صحن علنی شورای اسلامی شهر خواستار توجه ویژه به آتش نشانان و پیگیری مطالبات آنان شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر نیشابور علی اکبر شکیبا گفت: آتش نشانان بارها و بارها در انجام وظایف خود به شهادت رسیدند که یکی از بارزترین نمونه های آن حادثه انفجار قطار نیشابور بود که موجب شد آتش نشانان عزیز زیادی در این حادثه به شهادت برسند.
وی از استرس ناشی از زنگ حریق و حادثه، صدمات فیزیکی در حین انجام ماموریت، کار در شرایط جوی نامساعد، کار در محیط های متعفن و شرایط روحی نامناسب به دلیل مواجهه با جان باختگان و مصدومان، کار در اعماق آب ها و کار در چاه به عنوان بخشی از شرایط کاری آتش نشانان نام برد و اظهار داشت: مجموعه این ایثارگری ها باعث شده تا مردم به آنها اعتماد کنند که در واقع همین اعتماد مردم، بزرگترین سرمایه اجتماعی آتش نشانان محسوب می شود.
نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری با بیان اینکه کمبودهایی که به لحاظ تجهیزات فنی و حفاظت انفرادی وجود دارد کار را برای آتش نشانان دشوار کرده است، افزود: امیدوارم بودجه لازم برای استاندارد سازی ایستگاه های آتش نشانی از سوی شهرداری تامین شود و ساختمان اداری آموزشی آتش نشانی نیز که در مرحله سفت کاری است هرچه سریعتر تکمیل گردد.
وی یادآور شد: خواستار آن هستیم تا شهدای آتش نشان به عنوان شهدای خدمت شناخته شده و به حادثه دیدگان نیز توجه ویژه شود.
شکیبا با اشاره به اینکه تفاوت حقوق بین دو آتش نشان کارمند و کارگر تبعیض آمیز است، ابراز امیدواری کرد تا هرچه زودتر چاره ای برای این موضوع اندیشیده شود.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
شورای اسلامی شهر نیشابور

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0