جمعه, 25 آبان 1397
رو عنوان : سخنگوی پارلمان شهری نیشابور خبر داد:
عنوان : همكاری مشترك میان شورای اسلامی شهرهای نیشابور و مشهد
زير عنوان : اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور با حضور در مشهد با اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار و گفتگو کردند.
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۲/۱۲ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سخنگوی پارلمان شهری نیشابور خبر داد:
همکاری مشترک میان شورای اسلامی شهرهای نیشابور و مشهد

اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور با حضور در مشهد با اعضای شورای اسلامی این شهر دیدار و گفتگو کردند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابور در این ارتباط گفت: یکی از سیاست های کاری شورای پنجم بهره گیری از ظرفیت ها و تجربه های کاری سایر شهرها به ویژه کلان شهرها در حوزه برنامه ریزی و مدیریت شهری است.

رضا مهرداد افزود: با عنایت به اینکه شهرهای نیشابور و مشهد به لحاظ پتانسیل ها و توانمندی ها از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند، طبیعتاً به اشتراک گذاری تجربیات و مرور دستاوردها میان این دو شهر می تواند نتایج ارزشمندی داشته باشد.

وی اظهار داشت: در همین راستا با توجه به اینکه مرکز پژوهش های شورای شهر نیشابور در شرف راه اندازی می باشد، روز گذشته اعضای پارلمان شهری نیشابور با رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر مشهد دیدار کردند و در جریان شیوه فعالیت و دستاوردهای این مجموعه قرار گرفتند.

عضو شورای اسلامی شهر نیشابور اضافه کرد: در پایان این نشست مقرر شد تا جلسات همفکری ادامه داشته و سازوکار لازم برای همکاری مطالعاتی مشترک فراهم شود.

مهرداد یادآور شد: همچنین در ادامه این سفر کاری اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور در کمیسیون های خدمات شهری و عمران شورای اسلامی شهر مشهد حضور یافته و پیرامون حوزه های کاری مرتبط گفتگو کردند.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
شورای اسلامی شهر نیشابور

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0