پنج‌شنبه, 26 مهر 1397
رو عنوان : زمین های موقوفه در نیشابور ساماندهی می شوند
عنوان : نشست ماهیانه اعضای شورای اسلامی شهر با نمایندگان مجلس در سالن جلسات پارلمان شهری نیشابور برگزار شد.
زير عنوان : سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابور در حاشیه این نشست گفت: در این دیدار که با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه انجام شد، موضوع زمین های وقفی که به صورت بلاتکلیف رها شده است، مورد بررسی قرار گرفت.
تاريخ :
 ۷۷۶/۰۱/۱۶ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

زمین های موقوفه در نیشابور ساماندهی می شوند

نشست ماهیانه اعضای شورای اسلامی شهر با نمایندگان مجلس در سالن جلسات پارلمان شهری نیشابور برگزار شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر نیشابور در حاشیه این نشست گفت: در این دیدار که با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه انجام شد، موضوع زمین های وقفی که به صورت بلاتکلیف رها شده است، مورد بررسی قرار گرفت.

رضا مهرداد افزود: با عنایت به اینکه وجود این زمین ها در شرایط فعلی سیما و منظر شهری را برهم زده و از سویی دیگر مشکلاتی را برای امنیت شهروندان به وجود آورده است، حاضران در جلسه در مورد ضرورت ساماندهی آن و استفاده از این زمین ها به عنوان پارکینگ و موارد قابل بهره برداری دیگر به جمع بندی رسیدند.

وی یادآور: همچنین در این جلسه با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب موضوع توسعه و ساماندهی شبکه فاضلاب در برخی از مناطق جنوبی شهر به ویژه منطقه اردسمان مورد بررسی قرار گرفت.

مهرداد از هم اندیشی میان اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان مجلس به منظور دستیابی به راه حل اجرایی برای تأمین بودجه لازم به منظور اتمام پروژه افلاک نما به عنوان یکی دیگر از موارد مطرح شده در این نشست یاد کرد.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
شورای اسلامی شهر نیشابور

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0