سه‌شنبه, 23 مرداد 1397
رو عنوان : رئیس شورای اسلامی شهر:
عنوان : روزهای ملی عطار و خیام باید به ظرفیتی برای توسعه نیشابور بدل شود
تاريخ :
 ۷۷۵/۱۰/۳۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

روزهای ملی عطار و خیام نباید تنها به برگزاری آئین بزرگداشت برای این مشاهیر بزرگ ختم گردد، بلکه باید با برنامه ریزی دقیق به ظرفیتی برای توسعه نیشابور بدل شود.

به گزارش روابط عمومی پارلمان شهری نیشابور، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن بیان این مطلب گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی هایی که از ماه ها پیش صورت گرفته است، امسال آئین بزرگداشت روزهای ملی عطار و خیام با کیفیتی بهتر از گذشته در نیشابور برگزار خواهد شد.

سید هادی درودی با اشاره به اینکه آوازه نام و آثار ارزشمند عطار و خیام فراتر از مرزهای جغرافیایی کشورمان است، اظهار داشت: به همین دلیل است که باید در فرایند برنامه ریزی برای توسعه نیشابور به صورت واقع بینانه و عمل گرایانه اقدام کرد و به درستی از ظرفیت مشاهیر این شهر بهره برد.

وی با ابراز امیدواری برای ثبت سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابوردر تقویم رسمی کشور به عنوان «روز ملی خراسان»، افزود: به طور حتم با تحقق این مهم، می توان ضمن پاسداشت شایسته تر این رویداد مهم تاریخی، تعریف دقیق تری از نقش نیشابور در تاریخ اسلام ارائه کرد.

درودی یادآور شد: منتخبین مردم در شورای اسلامی شهر نیشابور تلاش خواهند کرد تا در حدود قانون و اختیاراتی که دارند، بستر لازم برای حرکت نیشابور به سمت توسعه متوازن را فراهم آورند.

&


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
شورای اسلامی شهر نیشابور

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0